Nikon Imaging | Polska | Europa
©Ross Harvey

Europejskie Stowarzyszenie Ślubne Nikon — lookbook

Styl fotografii ślubnej ulega przemianom wraz ze zmieniającą się modą. W tym lookbooku Europejskie Stowarzyszenie Ślubne Nikon przedstawia niezwykłą kolekcję klasycznych, aktualnych i nadchodzących trendów w fotografii ślubnej sfotografowaną aparatem Nikon z obiektywami NIKKOR. Znalazły się tu także wskazówki ułatwiające odtworzenie niektórych z tych wspaniałych ujęć.

Klasyczne

©Nadia Meli

Niektóre z trendów, jakie pojawiły się w ciągu ostatniej dekady, pozostaną z nami na zawsze, ewoluując w miarę upływu czasu. Inne budzą nasz uśmiech, świetnie oddając nastrój chwili i aktualną modę.

Aktualne

©Ross Harvey

Fotografowie należący do Europejskiego Stowarzyszenia Ślubnego Nikon w ciągu roku uczestniczą w setkach wesel, dzięki czemu są bezpośrednimi świadkami najnowszych trendów.

Nadchodzące

©Chloé Lapeyssonnie

Wyjątkowa znajomość branży ślubnej pozwala Europejskiemu Stowarzyszeniu Ślubnemu Nikon określać trendy, które stopniowo zdobywają popularność w Europie.

Podsumowanie

Wraz ewolucją trendów w fotografii ślubnej pod wpływem mody, stylu życia i postępu technicznego Europejskie Stowarzyszenie Ślubne Nikon obserwuje rozpowszechnianie się wielu nowych elementów. Jedno jest pewne — fotografia ślubna ma przed sobą świetlaną przyszłość opartą na kreatywności i technice.

©Simona Smrcková i Kamil Saliba