TROSZCZ SIĘ O PLANETĘ I CHWYTAJ KOLEJNY DZIEŃ

Pomagamy Ci obserwować świat, ale jaki świat chcesz widzieć? W firmie Nikon zawsze rzucamy sobie wyzwanie, by znaleźć na coś lepszy sposób – czy to poprzez innowacje i zrównoważoną produkcję, czy też promując różnorodność oraz kulturę otwartości i integracji wśród naszego personelu i w naszych metodach komunikacji. Marzymy o świecie, w którym uwieczniane przez Ciebie chwile i wspomnienia pozostawią po sobie ślad nie tylko za naszego życia, ale będą żyły dalej dla kolejnych pokoleń.

Partnerstwo Nikon-NOOR

Bez naszego wsparcia, wiele ważnych historii nie zostałoby opowiedzianych. Dlatego tak bardzo cenimy sobie nasze długotrwałe partnerstwo z agencją fotograficzną i fundacją NOOR. To pionierskie grono fotografów dokumentalnych, którzy przemawiają za bezbronnych i naświetlają palące, długo ignorowane zagadnienia. Nasi partnerzy z NOOR to Ambasadorzy Marki Nikon, którzy podążają za ważnymi historiami i poprzez Akademię Nikon-NOOR zachęcają do pracy nowe pokolenie fotoreporterów.

Europa – To nasza wspólna sprawa

Pomagamy naszym lokalnym społecznościom w całej Europie. Współpracujemy z nimi poprzez sponsoring, darowizny i szkolenia. Nie tylko nasze programy korporacyjne przynoszą korzyści – również naszych pracowników zachęcamy, aby poświęcali swój czas i pomagali zmieniać swoje kraje w czystsze, bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne miejsca. Działając wspólnie, stajemy się potężną maszyną zmian.

Świeże rozwiązania na rzecz zrównoważonego świata

Do tematu zrównoważonego rozwoju podchodzimy na trzy najważniejsze sposoby: stosując innowacyjne technologie w celu radzenia sobie z wyzwaniami, przed jakimi stoi społeczeństwo, reagując na problemy środowiskowe poprzez bardziej wydajne pożytkowanie zasobów i ograniczenie naszego śladu węglowego, oraz wzmacniając fundament naszej społecznej odpowiedzialności biznesu dzięki utrzymywaniu zróżnicowanego personelu i łańcucha dostaw o wysokich standardach etycznych. Aktywnie poszukujemy zrównoważonych rozwiązań we wszelkich sferach naszej działalności.