Nikon Imaging | Polska | Europa

W poszukiwaniu kreatywności niech będzie światło

W tym roku społeczność Nikona połączyła swoje siły jako wspólnota fotografów żądnych wiedzy, wyzwań, tworzenia i chętnych do wzajemnego inspirowania się.
Zostaliśmy zasypani wspaniałymi odpowiedziami z całego świata pokazującymi talent, co wzmogło ogień naszej kreatywności.
Motywujecie nas i inspirujecie nadal, co nas skłania do ciągłego wzmacniania Waszej innowacyjności i dążenia do stawania się najlepszym z fotografów, jakim możecie być.

Czego doświadczasz i co teraz widzisz?
Podzielisz się swoją historią z nami?

ZAINSPIRUJ SIĘ I ROZWIŃ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Co dwa tygodnie będziemy się z Wami dzielić podpowiedziami od naszych ekspertów na temat zadań, które możecie zrealizować w domu.
Jak poprzednio, macie dwa tygodnie, aby użyć nowych umiejętności i zrobić zdjęcie na nowo zadany temat. Podzielcie się efektami z nami na Instagramie, Facebooku i Twitterze Nikona z użyciem hasztagu #CreateYourLight.

Temat # 15: Śluby, światła i emocje

Fotografka ślubna Natali (Tali) Pelosi i twórca video Francois Lamoureux dzielą się wskazówkami, jak uchwycić emocje, gdy masz tylko jedną szansę na zrobienie zdjęcia. Podpowiadają, jak zbudować relację z młodą parą, jak znaleźć idealne światło do zdjęć i jakimi obiektywami fotografować.

Poznaj porady ekspertów, jak dobrać lokalizację, oświetlenie, najważniejsze ustawienia aparatu i oczywiście jak pracować ze szczęśliwą parą podczas ich wielkiego dnia. Udostępnij swoje zdjęcia używając #CreateYourLight i #shootingweddingphotography.

Najbardziej imponujące zdjęcia zostaną wybrane do naszej galerii.

Podpowiedzi od naszych ekspertów, które do realizacji tematu możesz wypróbowac w domu

ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ WYRAZU