Twórz swoje światło. Twórz swoją pasję.

Create Your Light to miejsce, w którym spotykają się kreatywne światy. Co się dzieje, gdy współpracuje dwóch fotografów? Poznaj sztukę fotografii dzięki współpracy, która zbliża twórców reprezentujących wszystkie gatunki, style i wizje tworzenia zdjęć. Znajdziesz wskazówki pozwalające przekraczać granice i porady, które otwierają zupełnie nowe sposoby fotografowania.
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie będzie Twoje następne dzieło!

ZAINSPIRUJ SIĘ I ROZWIŃ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Create Your Light to miejsce, w którym rodzina użytkowników sprzętu firmy Nikon spotyka się, aby wzajemnie rywalizować i inspirować się. Będziemy nadal dzielić się podpowiedziami od naszych ekspertów, dotyczącymi tematu zdjęcia do samodzielnego wykonania. Tak jak poprzednio, masz dwa tygodnie na wykorzystanie nowych umiejętności do wykonania zdjęcia opartego na bieżącym motywie. Udostępnij nam swoje dzieło w serwisach Instagram, Facebook i Twitter, oznaczając je hasztagiem #CreateYourLight.

Rodzinne fotografowanie aparatem Nikon Z fc!

Tym razem #CreateYourLight wyrusza do pięknego Lahinch na zachodnim wybrzeżu Irlandii, aby spotkać się z fotografem dzikich oceanów Georgem Karbusem i jego rodziną czyli mamą Kate, synem Joshua, córką Natalie, Sky - ich psem rasy golden retriever - oraz delfinem o imieniu Malinka!

Przyłącz się do odkrywania lasów, pól i skate parku w pobliżu ich domu, w czasie kiedy George będzie pracował z naszym wspaniałym nowym bezlusterkowcem Z fc.

Dzięki wydajnej technologii Z w korpusie, który nawiązuje do klasycznych aparatów Nikon, ta łącząca pokolenia fotograficzna maszyna jest doskonałym partnerem do niepozowanych rodzinnych sesji zdjęciowych.

Dowiesz się, jak ustawić aparat i jak pracować z członkami rodziny - zarówno ludźmi, jak i zwierzętami - a także jak kontrolować często nieprzewidywalne środowisko, w którym odbywa się sesja zdjęciowa. Podziel się z nami swoimi zdjęciami używając hashtagu #CreateYourLight.

Najbardziej efektowne zdjęcia mogą zostać wybrane do naszej galerii zdjęć.

Podpowiedzi od naszych ekspertów, które do realizacji tematu możesz wypróbować w domu

ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ WYRAZU