Twórz swoje światło. Twórz swoją pasję.

Create Your Light to miejsce, w którym spotykają się kreatywne światy. Co się dzieje, gdy współpracuje dwóch fotografów? Poznaj sztukę fotografii dzięki współpracy, która zbliża twórców reprezentujących wszystkie gatunki, style i wizje tworzenia zdjęć. Znajdziesz wskazówki pozwalające przekraczać granice i porady, które otwierają zupełnie nowe sposoby fotografowania.
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie będzie Twoje następne dzieło!

ZAINSPIRUJ SIĘ I ROZWIŃ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Create Your Light to miejsce, w którym rodzina użytkowników sprzętu firmy Nikon spotyka się, aby wzajemnie rywalizować i inspirować się. Będziemy nadal dzielić się podpowiedziami od naszych ekspertów, dotyczącymi tematu zdjęcia do samodzielnego wykonania. Tak jak poprzednio, masz dwa tygodnie na wykorzystanie nowych umiejętności do wykonania zdjęcia opartego na bieżącym motywie. Udostępnij nam swoje dzieło w serwisach Instagram, Facebook i Twitter, oznaczając je hasztagiem #CreateYourLight.

Kulinarna sesja zdjęciowa z naszym pierwszym obiektywem makro z serii S!

W ramach kampanii #CreateYourLight powracamy do odkrywania świata fotografii kulinarnej z Donną Crous i Aurélie Gonin. Donna Crous to wielokrotnie nagradzana blogerka i fotograf kulinarna. Aurélie Gonin filmuje sporty ekstremalne i jest też producentem, montażystą oraz reżyserem.

Dowiedz się, jakie zdjęcia wykonały one naszym pierwszym obiektywem makro z serii S do aparatów bezlusterkowych – NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S. Jaki będzie rezultat połączenia dwóch zupełnie różnych wizji i stylów tworzenia w zestawieniu ze światłem, kolorami i żywnością?

Bez względu na to, jakiego obiektywu używasz, możesz się wiele nauczyć wykorzystując porady i metody Donny oraz Aurélie, dotyczące oświetlenia, kompozycji i ruchu. Udostępnij nam swoje zdjęcia, używając hasztagu #CreateYourLight.

Najbardziej imponujące zdjęcia zostaną wybrane do naszej galerii.

Podpowiedzi od naszych ekspertów, które do realizacji tematu możesz wypróbować w domu

ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ WYRAZU