Nikon Imaging | Polska | Europa

Poszukiwanie Światła w Trudnych Czasach

Przeżywamy teraz historyczne chwile, którcyh nikt z nas do tej pory nie doświadczał.
Jako społeczność fotografów mamy zdolność uczenia się od siebie nawzajem, tworzenia i uwieczniania tych niezwykłych momentów.
W tym czasie pełnym wyzwań zapraszamy Cię do dokumentowania swojego kawałka tej historii, wizualnego dzielenia się swoimi doświadczeniami i umacniania w ten sposób społeczności.

Co dwa tygodnie będziemy udostępniać nowy Temat oraz Podpowiedzi od naszych ekspertów w nawiązaniu do tego tematu, jak również wyzwanie, któremu można sprostać w domu. Nabywać wiedzę możesz z domu, a po stworzeniu swojej unikalnej interpretacji możesz podzielić się swoją historią z nami wszystkimi za pomocą hashtagu #CreateYourLight na profilu Nikona na Instagramie, Facebooku oraz Twitterze, .
Na zakończenie każdego tematu podzielimy się z Wami naszymi ulubionymi kreacjami na kanałach społecznościowych Nikona, jak również umieścimy je w galerii zdjęć #CreateYourLight na stronie Nikona, stałej wystawie Waszej tworczości w tych niespotykanych czasach.
Czego doświadczasz i co teraz widzisz?
Podzielisz się swoją historią z nami?

ZAINSPIRUJ SIĘ I ROZWIŃ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Co dwa tygodnie będziemy się z Wami dzielić podpowiedziami od naszych ekspertów na temat zadań, które możecie zrealizować w domu.
Macie dwa tygodnie, aby użyć nowych umiejętności i zrobić zdjęcie na nowo zadany temat.
Podzielcie się efektami z nami na Instagramie, Facebooku i Twitterze Nikona z użyciem hasztagu #CreateYourLight.

Temat #8: Fotografia Flat Lay

Kiran Cox, fotograf uliczny, zmierzy się z naszym kolejnym wyzwaniem fotograficznym z cyklu #CreateYourLight. Zobacz jak radzi sobie z tym rodzajem fotografii używając produktów serii Nikon Z. Kiran wykorzystuje różne sztuczki, aby jak najlepiej wykorzystać kompozycję i oświetlenie.
Udostępnij swoje zdjęcia za pomocą #createyourlight i #shootingflatlays

Podpowiedzi od naszych ekspertów, które do realizacji tematu możesz wypróbowac w domu