Nikon Imaging | Polska | Europa

W poszukiwaniu kreatywności niech będzie światło

W tym roku społeczność Nikona połączyła swoje siły jako wspólnota fotografów żądnych wiedzy, wyzwań, tworzenia i chętnych do wzajemnego inspirowania się.
Zostaliśmy zasypani wspaniałymi odpowiedziami z całego świata pokazującymi talent, co wzmogło ogień naszej kreatywności.
Motywujecie nas i inspirujecie nadal, co nas skłania do ciągłego wzmacniania Waszej innowacyjności i dążenia do stawania się najlepszym z fotografów, jakim możecie być.

Czego doświadczasz i co teraz widzisz?
Podzielisz się swoją historią z nami?

ZAINSPIRUJ SIĘ I ROZWIŃ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Co dwa tygodnie będziemy się z Wami dzielić podpowiedziami od naszych ekspertów na temat zadań, które możecie zrealizować w domu.
Jak poprzednio, macie dwa tygodnie, aby użyć nowych umiejętności i zrobić zdjęcie na nowo zadany temat. Podzielcie się efektami z nami na Instagramie, Facebooku i Twitterze Nikona z użyciem hasztagu #CreateYourLight.

Temat #12: Wideo o sportach miejskich

Zobacz jeszcze raz, co robi Little Shao, specjalizujący się w fotografii sportu oraz tańca. Odkrywa on szalone tempo miejskich sportów filmując Nikonem Z6. Pokazuje sposoby na zarejestrowanie dynamicznych i nietuzinkowych ujęć tancerzy breakdance na ulicach Paryża, które można zastosować potem w warunkach domowych.

Udostępniaj swoje zdjęcia za pomocą #createyourlight i #urbansportsvideography

Podpowiedzi od naszych ekspertów, które do realizacji tematu możesz wypróbowac w domu

WIĘCEJ NIŻ BEZLUSTERKOWIEC – BEZLUSTERKOWY SYSTEM NIKON

WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ WYRAZU