Twórz swoje światło. Twórz swoją pasję.

Create Your Light to miejsce, w którym spotykają się kreatywne światy. Co się dzieje, gdy współpracuje dwóch fotografów? Poznaj sztukę fotografii dzięki współpracy, która zbliża twórców reprezentujących wszystkie gatunki, style i wizje tworzenia zdjęć. Znajdziesz wskazówki pozwalające przekraczać granice i porady, które otwierają zupełnie nowe sposoby fotografowania.
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie będzie Twoje następne dzieło!

ZAINSPIRUJ SIĘ I ROZWIŃ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Create Your Light to miejsce, w którym rodzina użytkowników sprzętu firmy Nikon spotyka się, aby wzajemnie rywalizować i inspirować się. Będziemy nadal dzielić się podpowiedziami od naszych ekspertów, dotyczącymi tematu zdjęcia do samodzielnego wykonania. Tak jak poprzednio, masz dwa tygodnie na wykorzystanie nowych umiejętności do wykonania zdjęcia opartego na bieżącym motywie. Udostępnij nam swoje dzieło w serwisach Instagram, Facebook i Twitter, oznaczając je hasztagiem #CreateYourLight.

Fotografowanie Matki Natury — morskie pejzaże z fotografem dzikiego oceanu!

#CreateYourLight powraca na zachodnie wybrzeże Irlandii, aby dołączyć do fotografa dzikiego oceanu, George'a Karbusa, podczas sesji przyrodniczej.
Od majestatycznych Klifów Moheru po pola i plaże, George opowiada, jak współpracuje z najlepszym twórcą — Matką Naturą.

Uzbrojony w aparat Z 7II i jego ulubione obiektywy — NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S i AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED — George jest w stanie robić niezwykle sugestywne zdjęcia wybrzeża hrabstwa Clare. Podwójny procesor EXPEED i doskonałe ustawianie ostrości aparatu Z 7II bez trudu nadążają za wymaganiami George'a, pozwalając mu skoncentrować się na kadrowaniu oraz reagowaniu na nagłe zmiany pogody i światła.

Dołącz do George'a w jego żywiole, a dowiesz się, jak zaplanować najlepsze światło, jak najlepiej wykorzystać otoczenie i wszystkie ważne, nieoczekiwane momenty piękna.

Udostępnij swoje zdjęcia używając #CreateYourLight. Najbardziej imponujące zdjęcia zostaną wybrane do naszej galerii.

Podpowiedzi od naszych ekspertów, które do realizacji tematu możesz wypróbować w domu

ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ WYRAZU