Poznaj ambasadorów marki Nikon

Ambasadorami marki Nikon są jedni z najbardziej utalentowanych i wpływowych artystów fotografików pracujących w branży. Ci uzdolnieni artyści przekraczają w swoich historiach granice przeciętności sprawiając, że podziwiamy ich za pasję, energię i poświęcenie swojej pracy.

Ambasadorzy marki Nikon to utalentowani i wpływowi artyści, korzystający z najnowszych technologii i znajomości trendów społecznych, by udokumentować nasze czasy. Ambasadorzy marki Nikon dzielą się swoją wiedzą techniczną i pasją z innymi zawodowymi fotografami oraz wszystkimi pasjonatami fotografii poprzez warsztaty, wystawy, podręczniki online oraz profile w mediach społecznościowych.

Ambasadorzy marki Nikon są uprawnieni przez firmę Nikon do demonstrowania profesjonalnym fotografom i szerokiej publiczności możliwości i sposobu używania produktów tej marki. Posiadają jednak pełnię praw autorskich do swoich prac. Ambasadorzy marki Nikon są niezależnymi współpracownikami, nie są zatrudnieni przez firmę Nikon. Ambasadorzy marki Nikon są odpowiedzialni za treść swoich fotografii, stron internetowych, wystaw i grafiki, a także za sposób pozyskania tej treści. Przekaz, przekonania i punkt widzenia wyrażany na fotografiach, stronach internetowych, wystawach i grafikach ambasadorów nie muszą odzwierciedlać opinii, przekonań i punktu widzenia firmy Nikon ani żadnego z jej pracowników.