Nikon Imaging | Polska | Europa

Fotografia – odkrywaj ją, ucz się jej, dziel się nią i inspiruj! Łącz się z nami za pośrednictwem kanałów komunikacji społecznościowej firmy Nikon.

Dołącz do nas w serwisie Facebook

Odwiedź nas w serwisie Facebook, gdzie miliony fanów produktów Nikon z całego świata dzielą się fotograficznymi inspiracjami. Dołącz do grupy i podziel się swoją kreatywnością z nami i z innymi!

Odkryj nasze najnowsze wiadomości w serwisie Twitter

Bądź w kontakcie. Nie przegap najnowszych wiadomości, użytecznych wskazówek, fantastycznych zdjęć itp. Śledź nas w serwisie Twitter .

Daj się zainspirować w serwisie Flickr

Daj się ponieść inspiracji! W naszym strumieniu zdjęć w serwisie Flickr odkryjesz nieskończone źródło czystej fotograficznej inspiracji i wizualnej eksploracji. Możesz też dołączyć do oficjalnej grupy Nikon w serwisie Flickr, aby mieć więcej szans na pokazanie swoich fotografii razem z firmą Nikon. Brzmi interesująco? Dowiedz się więcej o naszej akcji Zdjęcie miesiąca.

Dołącz do naszej społeczności Google +

Dołącz do nas w serwisie Google + i stań się częścią nieustannie rosnącej społeczności fotografów i fanów Nikon. Szybkie wskazówki i szczegółowe porady dotyczące fotografowania znajdziesz tutaj. Dołącz do społeczności pasjonatów i dziel się swoimi zdjęciami.

Odwiedź bloga firmy Nikon

Aby przeczytać wnikliwe artykuły i zyskać głębszy wgląd w świat fotografii, odwiedź lub zasubskrybuj naszego bloga.

Dowiedz się więcej na naszym kanale w serwisie YouTube

Chcesz wynieść swoją fotografię na nowy poziom? Zajrzyj na kanał YouTube firmy Nikon Polska. Uzyskaj najlepsze wskazówki i porady oraz czerp inspirację bezpośrednio od jednych z najlepszych na świecie i najbardziej uznanych fotografów. Śledź filmy Akademii Nikona, z których możesz się nauczyć, jak wyzwolić kreatywność dzięki specjalnym radom i wskazówkom.