04-03-2020

Nowe lornetki ACULON T02: lepsze widoki i elegancja podczas podróży

Firma Nikon wprowadza dziś na rynek lekkie, poręczne lornetki ACULON T02, które otwierają cały świat szczegółów przed podróżnikami, wielbicielami koncertów i miłośnikami sportu.

Te ważące zaledwie 195 g lornetki są prawie tak małe jak smartfon i można je łatwo zabrać ze sobą - czy to na wieczorne wyjście, czy w podróż marzeń. Pozwolą maksymalnie cieszyć się oglądaniem festiwali muzycznych, turniejów sportowych i wydarzeń kulturalnych, zapewniając widok jak z perspektywy pierwszego rzędu w dowolnym miejscu.

Niezawodny układ optyczny firmy Nikon oraz soczewki z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewniają jasny, kontrastowy obraz, a wygodne pokrętło znacznie ułatwia szybkie ustawienie ostrości. Obrotowo-przesuwne muszle oczne umożliwiają przystawienie lornetki do oczu w odległości odpowiedniej dla prawidłowego widzenia – zarówno gołym okiem, jak i w okularach.

Lornetki ACULON T02 są dostępne w czterech nowoczesnych i stylowych kolorach – czerwonym, niebieskim oraz białym (model 8x21) i czarnym (model 10x21). Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, na stadionie, czy po prostu oglądasz pokaz, lornetka ACULON T02 pomoże Ci przemieszczać się bez obciążenia, zadbać o styl i zobaczyć więcej.

ACULON T02 8x21 (czerwona)

ACULON T02 8x21 (niebieska)

ACULON T02 8x21 (biała)

ACULON T02 10x21 (czarna)

Najważniejsze cechy

• Poręczność dzięki kompaktowym wymiarom i niskiej masie – waży zaledwie 195 g.
• Soczewki i pryzmaty pokryte wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewniają jasny obraz.
• Większe pokrętło ułatwia płynne ustawianie ostrości.
• Obrotowo-przesuwne gumowe muszle oczne ułatwiają przystawienie lornetki do oczu w odległości odpowiedniej dla prawidłowego widzenia.
• Jednozawiasowy, smukły, stylowy design.
• Dostępne w czterech kolorach korpusu: model 8x21 w kolorze czerwonym, niebieskim i białym / model 10x21 w kolorze czarnym.