Dzięki serii Z artyści wizualni odkrywają nowe możliwości tworzenia

Korzystając z rewolucyjnego systemu bezlusterkowego serii Z, fotografowie reprezentujący wszystkie poziomy zaawansowania opowiadają historie w zupełnie nowy sposób. Przedstawiamy fotografów #Zcreators.

Wzmocnij swoją kreatywność

Z rewolucyjnym systemem bezlusterkowym Nikon Z wszystko jest możliwe. Uwolnij swój potencjał i pozwól nam wzmocnić Twoją kreatywność. Pomożemy Ci opowiadać historie oraz w nowy sposób ożywić Twoje pasje. Rozpocznij swoją twórczą podróż, ponieważ my wprowadzając aparaty nowej generacji Z 6II i Z 7II przygotowujemy się na rozpoczęcie następnego etapu naszej.

Fotografowie #Zcreators są uprawnieni przez firmę Nikon do demonstrowania szerokiej publiczności możliwości i sposobu używania produktów tej marki. Posiadają jednak pełnię praw autorskich do swoich prac. Fotografowie #Zcreators są niezależnymi współpracownikami, nie są zatrudnieni przez firmę Nikon. Fotografowie #Zcreators są odpowiedzialni za treść swoich fotografii, stron internetowych, wystaw i grafiki, a także za sposób pozyskania tej treści. Przekaz, przekonania i punkt widzenia wyrażany na fotografiach, stronach internetowych, wystawach i grafikach fotografów #Zcreators nie muszą odzwierciedlać opinii, przekonań i punktu widzenia firmy Nikon ani żadnego z jej pracowników.

ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ WYRAZU

#CREATEYOURLIGHT