14-04-2022

NIKON PROWADZI PRACE NAD ZDALNYM UCHWYTEM STERUJĄCYM MC-N10 DO SYSTEMU Z

Nikon z przyjemnością informuje o postępie prac nad zdalnym uchwytem sterującym MC-N10 do aparatów bezlusterkowych z bagnetem Z.

Zdalny uchwyt sterujący Nikon MC-N10 umożliwia zdalne sterowanie aparatami bezlusterkowymi z mocowaniem Z za pośrednictwem połączenia przewodowego. Może sterować różnymi funkcjami aparatów bezlusterkowych, zwiększając efektywność nagrywania filmów przy udziale małej ekipy oraz poszerzając możliwości filmowania. Obsługuje też funkcje fotografowania.

Nikon nadal będzie przyczyniać się do rozwoju kultury fotografii, dając nadzieję na poszerzenie zakresu ekspresji obrazu, zarówno podczas filmowania, jak i fotografowania.

Informacje o firmie Nikon

Firma Nikon to czołowy na świecie dostawca produktów i usług do fotografowania i wideofilmowania. Jej innowacyjna technologia optyczna – od aparatów i obiektywów, zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych, po akcesoria systemowe – opiera się na ponad 100-letnim doświadczeniu. Marka na całym świecie ceniona jest za ustanawianie nowych standardów w dziedzinie projektowania i jakości konstrukcji optycznych. Rewolucyjne aparaty bezlusterkowe z serii Z firmy Nikon oraz obiektywy NIKKOR Z reprezentują nowy poziom parametrów optycznych.

Firma Nikon odgrywa też czołową rolę w rozwoju kultury fotografii. Od lat umożliwia niektórym z najlepszych artystów wizualnych na świecie wykorzystanie potencjału twórczego poprzez opowiadanie historii obrazem. Wielokrotnie nagradzany sprzęt marki pozwala fotografom i filmowcom na realizowanie kreatywnych wizji na najwyższym poziomie.

Jako zaufany i wizjonerski partner jednoczy twórców treści na wszystkich poziomach. Jest to możliwe dzięki zaangażowanej społeczności, niezrównanej wiedzy technicznej oraz zapewnianiu dostępu do zasobów edukacyjnych, do których należą inicjatywy takie jak AkademiaNikona.pl czy SzerokiKadr.pl. Więcej informacji na temat produktów firmy Nikon można znaleźć na stronie nikon.pl.