ZAOSZCZĘDŹ WIĘCEJ W TE ŚWIĘTA DZIĘKI OFERTOM NATYCHMIASTOWYCH RABATÓW

Promocja trwa od 28.10.2022 do 13.01.2023 i obejmuje wybrane korpusy marki Nikon, w tym pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe Z 7II, Z 6II, Z 5, Z 50 i Z fc, a także zupełnie nowy aparat Z 30. Lustrzanki cyfrowe, m.in. D850 i D780, obiektywy NIKKOR oraz różne produkty z kategorii Sprzęt obserwacyjny, które również są objęte ofertą promocyjną.

Oferta dotyczy wyłącznie produktów zakupionych w sklepie Nikon Store i u sprzedawców detalicznych uczestniczących w promocji. Możliwość zaoszczędzenia dostępna jest wyłącznie do wyczerpania zapasów i nie można z niej skorzystać wstecznie.

Informacje o firmie Nikon

Firma Nikon to czołowy na świecie dostawca produktów i usług do fotografowania i wideofilmowania. Jej innowacyjna technologia optyczna – od aparatów i obiektywów, zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych, po akcesoria systemowe – opiera się na ponad 100-letnim doświadczeniu. Marka na całym świecie ceniona jest za ustanawianie nowych standardów w dziedzinie projektowania i jakości konstrukcji optycznych. Rewolucyjne aparaty bezlusterkowe z serii Z firmy Nikon oraz obiektywy NIKKOR Z reprezentują nowy poziom parametrów optycznych.

Firma Nikon odgrywa też czołową rolę w rozwoju kultury fotografii. Od lat umożliwia niektórym z najlepszych artystów wizualnych na świecie wykorzystanie potencjału twórczego poprzez opowiadanie historii obrazem. Wielokrotnie nagradzany sprzęt marki pozwala fotografom i filmowcom na realizowanie kreatywnych wizji na najwyższym poziomie.

Jako zaufany i wizjonerski partner jednoczy twórców treści na wszystkich poziomach. Jest to możliwe dzięki zaangażowanej społeczności, niezrównanej wiedzy technicznej oraz zapewnianiu dostępu do zasobów edukacyjnych, do których należą inicjatywy takie jak AkademiaNikona.pl czy SzerokiKadr.pl. Więcej informacji na temat produktów firmy Nikon można znaleźć na stronie nikon.pl.