„NATYCHMIASTOWY RABAT LATO 2022” - OSZCZĘDŹ WIĘCEJ DZIĘKI LETNIEJ PROMOCJI NIKON

Na zbliżający się początek lata, firma Nikon przygotowała dla swoich Klientów doskonałą ofertę natychmiastowych rabatów. Promocja skierowana jest do fotografów, filmowców i twórców treści, do hobbystów i profesjonalistów. Osoby, które zdecydują się z niej skorzystać, mogą zaoszczędzić nawet do 1860 zł przy zakupie wybranych produktów. Rabaty są naliczane automatycznie podczas zakupu sprzętu.

Z promocji można skorzystać przy zakupie wybranych modeli aparatów firmy Nikon, w tym między innymi pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Nikon Z 5 i Z 6II, aparatu Nikon Z fc oraz wybranych obiektywów NIKKOR jak NIKKOR Z 50mm f/1.2 S.

Promocja trwa od 27.05.2022 do 18.07.2022 lub do wyczerpania zapasów. Zakupu można dokonać u wybranych sprzedawców detalicznych oraz w sklepie internetowym Nikon.

Więcej informacji i szczegółów dotyczących produktów objętych promocją, a także warunków skorzystania z promocji „Natychmiastowy Rabat Lato 2022” można znaleźć pod adresem https://www.nikon.pl/promocje.

Informacje o firmie Nikon

Firma Nikon to czołowy na świecie dostawca produktów i usług do fotografowania i wideofilmowania. Jej innowacyjna technologia optyczna – od aparatów i obiektywów, zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych, po akcesoria systemowe – opiera się na ponad 100-letnim doświadczeniu. Marka na całym świecie ceniona jest za ustanawianie nowych standardów w dziedzinie projektowania i jakości konstrukcji optycznych. Rewolucyjne aparaty bezlusterkowe z serii Z firmy Nikon oraz obiektywy NIKKOR Z reprezentują nowy poziom parametrów optycznych.

Firma Nikon odgrywa też czołową rolę w rozwoju kultury fotografii. Od lat umożliwia niektórym z najlepszych artystów wizualnych na świecie wykorzystanie potencjału twórczego poprzez opowiadanie historii obrazem. Wielokrotnie nagradzany sprzęt marki pozwala fotografom i filmowcom na realizowanie kreatywnych wizji na najwyższym poziomie.

Jako zaufany i wizjonerski partner jednoczy twórców treści na wszystkich poziomach. Jest to możliwe dzięki zaangażowanej społeczności, niezrównanej wiedzy technicznej oraz zapewnianiu dostępu do zasobów edukacyjnych, do których należą inicjatywy takie jak AkademiaNikona.pl czy SzerokiKadr.pl. Więcej informacji na temat produktów firmy Nikon można znaleźć na stronie nikon.pl.