Nikon Imaging | Polska | Europa

09-02-2018

Produkty Nikon otrzymują nagrody „iF Design Award 2018”

Firma Nikon ma przyjemność poinformować, że jej trzy urządzenia otrzymały nagrody „iF Design Award 2018” w kategorii produkt.

Zwycięskie produkty to:

Lustrzanka cyfrowa – Nikon D850

Nikon D850 to najnowszy sztandarowy model firmy Nikon, oferujący pasjonatom fotografii pełnoklatkowej najlepsze połączenie rozdzielczości, szybkości i czułości. Stanowi świetny wybór dla fotografów oczekujących pełnej swobody robienia zachwycających zdjęć, bez wyjątków. Nikon D850 jest doskonały pod każdym względem, więc bez problemu sprosta wymaganiom profesjonalistów.

Lustrzanka cyfrowa – Nikon D7500

Nikon D7500 to zaawansowana lustrzanka cyfrowa zawierająca wiele innowacji znanych z modelu D500 w lekkiej i trwałej konstrukcji oraz przystępnej cenie. Matryca o rozdzielczości 20,9 megapiksela, procesor i szeroki zakres czułości ISO sprawiają, że w rękach miłośnika fotografii jest wszechstronnym narzędziem o dużych możliwościach.

Kompaktowy aparat cyfrowy – COOLPIX W300

COOLPIX W300 to wytrzymały kompaktowy aparat cyfrowy charakteryzujący się wodoszczelnością do głębokości 30 m oraz odpornością na wstrząsy i upadki z wysokości do 2,4 m. Umożliwia ponadto nagrywanie doskonałych filmów w jakości 4K UHD. Aparat zawiera intuicyjne funkcje ułatwiające robienie zdjęć podczas pieszych wędrówek, biwaków, jazdy na nartach lub nawet relaksowania się na plaży.

„iF Design Award” to prestiżowe, uznawane na całym świecie nagrody za wzornictwo. Ich sponsorem jest spółka iF International Forum Design GmbH. Nagrody obejmują wiele kategorii, między innymi produkt, komunikację i opakowanie. W tym roku uznani niezależni specjaliści dokonali wyboru laureatów spośród ponad 6400 zgłoszeń z 54 krajów.