17-09-2020

Nowa odsłona akcji „Natychmiastowy Rabat” – wybrane obiektywy Nikon 10% taniej

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym fotografem, czy zajmujesz się robieniem zdjęć wyłącznie w ramach hobby – właśnie nadszedł najlepszy moment, by uzupełnić swój sprzęt o wymarzone modele obiektywów. Nikon zaprezentował nową odsłonę promocji „Natychmiastowy Rabat”, dzięki której już teraz przy zakupie dowolnego obiektywu z mocowaniem F otrzymasz 10% rabatu.

„Natychmiastowy Rabat” to cykliczna akcja promocyjna organizowana przez Nikon we współpracy z dystrybutorami na terenie całego kraju. W tej edycji promocją objęte zostały wszystkie modele obiektywów z bagnetem typu F.

Aby wziąć udział w akcji należy kupić produkt na store.nikon.pl lub u jednego z wybranych autoryzowanych dystrybutorów Nikon w Polsce, a „Natychmiastowy Rabat” w wysokości 10% zostanie naliczony w chwili dokonywania zakupu.

Promocja trwa od 17 do 30 września 2020 roku. Szczegółowe informacje na temat akcji dostępne są na stronie: https://www.nikon.pl/promocje. Regulaminy promocji u autoryzowanych dystrybutorów dostępne są w poszczególnych punktach sprzedaży.