13-12-2019

FIRMA NIKON PREZENTUJE FOTOGRAFÓW „#ZCREATORS”

Firma Nikon poinformowała dziś o zainaugurowaniu działalności globalnej społeczności #Zcreators, składającej się z artystów wizualnych odkrywających nowe możliwości tworzenia przy użyciu systemu bezlusterkowego Nikon Z.

Do grona pierwszych artystów, którzy zostali członkami społeczności #Zcreators w Europie należą: Lina Kayser, norweska fotograf specjalizująca się w fotografii przyrodniczej, Callicles, francuski fotograf zajmujący się podróżami i architekturą, a także Alex Barcella, włoski fotograf wykonujący imponujące zdjęcia krajobrazów z całego świata.

Społeczność #Zcreators jest otwarta na wszystkich artystów wizualnych, reprezentujących wszystkie poziomy zaawansowania, którzy korzystają z systemu bezlusterkowego Nikon Z. Hasztag #Zcreators ma zachęcić fotografów i filmowców do dzielenia się treściami, poradami oraz spostrzeżeniami, tak aby wzajemnie inspirowali się do opowiadania historii w zupełnie nowy sposób.

Fundamentem tej społeczności są techniczne możliwości aparatów Nikon Z 7, Z 6Z 50 oraz obiektywów NIKKOR Z, które umożliwiają rejestrowanie oszałamiających zdjęć i filmów, a tym samym pomagają w innowacyjnym opowiadaniu historii.

Aby uzyskać więcej informacji o społeczności #Zcreators, kliknij tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji na temat systemu bezlusterkowego Nikon Z, kliknij tutaj.

Aby być na bieżąco i uczestniczyć w życiu rozwijającej się społeczności, śledź i stosuj hasztag #Zcreators.