Marka CEWE nowym partnerem Akademii Nikona. Karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę*

W czasach, gdy każdego dnia w internecie publikuje się miliony zdjęć, fotografia wywołana na profesjonalnym papierze fotograficznym nabiera zupełnie innego, wyjątkowego charakteru. Podczas kursów i warsztatów Akademii Nikona uczestnicy są zachęcani by jak najczęściej utrwalać i prezentować swoje prace właśnie w ten sposób. To i wiele innych rozwiązań na prezentowanie zdjęć oferuje firma CEWE, nowy partner Akademii Nikona i producent oryginalnych fotoproduktów.

W ramach współpracy pomiędzy CEWE a Akademią Nikona, uczestnicy warsztatów będą mieli okazję lepiej poznać fotooprodukty CEWE. Z myślą o nich przygotowane zostały dedykowane oferty dzięki, którym będą mogli na przykład stworzyć swoje portfolio z wykorzystaniem CEWE FOTOKSIĄŻKI lub wydrukować swoje prace w postaci fotoobrazu lub fotoplakatu. 
*Przy zakupie pakietu szkoleń w Akademii Nikona otrzymasz kartę prezentową na fotoksiażkę CEWE.. Serdecznie zapraszamy! 
Nowoczesny album fotograficzny, czyli najlepszy sposób na zachowanie wspomnień, marzeń i wrażeń oraz dzielenie się nimi. To tworzenie fotoopowieści w stylu przypominającym klasyczne albumy ze zdjęciami sprzed lat, ale jednocześnie to powiew nowoczesnych możliwości projektowych. Wystarczy pomysł, własne fotografie i voucher od naszego Partnera.

Oto samodzielnie zaprojektowana przez Ciebie relacja z najlepszych chwil. Podróże, śluby, chrzciny, rocznice lub inne wydarzenia, które uwieczniamy na zdjęciach. Tworzysz wirtualnie, ale całość otrzymujesz jak najbardziej namacalnie w postaci wydrukowanej książki. Umieszczasz tam głównie fotografie, ale możesz to również uzupełniać tekstami.

Kartę prezentową prześlemy Ci do 10 dni po zakończeniu ostatniego szkolenia zakupionego w pakiecie. 

Wartość: 135,00 PLN