17-05-2019

Nikon zaprasza na XXII Targi FVF w Łodzi

Największe branżowe wydarzenie foto-video w Polsce odbędzie się 23-25 maja Hali Expo-Łódź.

Porady doświadczonych fotografów, wykłady prowadzone przez praktyków, a przede wszystkim prezentacja nowych aparatów i obiektywów z serii Z – to tylko niektóre z aktywności, jakie zaplanowaliśmy na XXII Targi FVF. Na stoisku Nikona na uczestników czekają atrakcyjne pokazy, prezentacje i spotkania. Tomasz Zienkiewicz zdradzi tajniki pracy profesjonalnego fotografa oraz przybliży proces powstawania sesji zdjęciowej – od przygotowania modelek aż po efekt końcowy w postaci doskonałego zdjęcia. Zaprezentujemy też możliwości bezlusterkowych modeli Nikon Z6 i Z7 wraz z pełną gamą dedykowanych do nich obiektywów z mocowaniem o większej średnicy. Nie zabraknie wybranych lustrzanek i aparatów kompaktowych. Pojawi się również okazja, by skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów na temat sprzętu oraz technik fotografii.

Równolegle odbywać się będą wykłady i zajęcia prowadzone przez doświadczonych praktyków i Akademię Nikona, świętującą w tym roku 10-lecie swojej działalności. W programie między innymi: „Fotograf w sieci”, „Historia fotografii w anegdocie” czy „Prezentacja portfolio w social media”. Uczestnicy Targów będą mogli liczyć też na spotkania z cenionymi postaciami z branży, takimi jak Magda Wasiczek, Jacek Turczyk czy ambasador Nikona Adam Nurkiewicz.

Szczegółowe informacje na temat rejestracji dostępne są na stronie: http://www.targi.lodz.pl/targi/339-xxii-targi-sprzetu-fotograficznego-filmowego-audio-video-oraz-technologii-multimedialnych/informacje/.

Wszystkich, którym nie uda się osobiście wziąć udziału w wydarzeniu zapraszamy do śledzenia relacji z Targów w kanałach Nikona na Facebooku i Instagramie.