15-06-2018

Rozpoczynamy nową promocję Nikon cashback

Startujemy z nową akcją „Jestem Zatrzymanym Wspomnieniem”. Sprzęt w promocji można kupić od 15 czerwca do 31 sierpnia 2018 roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2018 r.

Co należy zrobić, aby wziąć udział i uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Nikon cashback? Zasady są bardzo proste. Wystarczy zdecydować się na zakup produktu objętego promocją, a następnie wysłać zgłoszenie tradycyjną pocztą lub poprzez stronę nikon.pl/promocje. Do zgłoszenia powinny zostać dołączone: kupon promocyjny, kopie dowodu dokonania zakupu, kopie karty gwarancyjnej oraz jeżeli produkt został zakupiony w sklepie online, potwierdzenie przyjęcia zamówienia dotyczące zakupu produktu do realizacji.

Wartość zwrotu uzależniona jest od zakupionego modelu produktu promocyjnego. Przy zakupie aparatów objętych promocją zwrot wynosi od 129 zł do aż 1290 zł, natomiast przy zakupie obiektywów od 215 zł do 645 zł. Każdy uczestnik może otrzymać zwrot za zakup wszystkich produktów promocyjnych z zastrzeżeniem, że maksymalnie za zakup 1 sztuki każdego rodzaju. 

Wśród produktów promocyjnych można znaleźć wybrane modele obiektywów NIKKOR, ,  lustrzanekr a także wybrane modele aparatów kompaktowych Nikon COOLPIX.

Jednym z modeli lustrzanek dostępnych w promocji jest Nikon D5600, Opracowana przez firmę Nikon technologia SnapBridge zapewnia stałą łączność pomiędzy aparatem i urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technologii Bluetooth®, co pozwala na natychmiastową synchronizację wykonanych zdjęć. Ta sama technologia została wprowadzona do aparatów COOLPIX. Wyposażony w 16-megapikselową matrycę aparat COOLPIX B500 pozwala uwieczniać sceny z życia z niezwykłej perspektywy. Cieszy łatwością obsługi i gwarancją doskonałych zdjęć, a skuteczny system redukcji drgań ogranicza poruszenie spowodowane drganiem aparatu, gwarantując ostrość zdjęć nawet przy 40-krotnym przybliżeniu. 

Promocja Nikon cashback „Jestem Zatrzymanym Wspomnieniem” jest więc doskonałą okazją do wejścia w świat fotografii razem z produktami firmy Nikon. Promocja skierowana jest Z zarówno do profesjonalistów, jak i początkujący miłośników fotografii.

Szczegóły i regulamin promocji dostępny na www.nikon.pl/promocje.