Nikon Imaging | Polska | Europa

Świat Nikona

Ruszyła nowa promocja "Jestem nawet 300 zł bliżej"

Ruszyła nowa promocja "Jestem nawet 300 zł bliżej"

Nikon Polska informuje o rozpoczęciu nowej promocji typu Cashback. Trwająca od 1 lipca 2015 do 31 sierpnia 2015 r. promocja obejmie aparaty Nikon COOLPIX L340, L840, P530, P610, P900.

Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Nikon, w zależności od modelu, zostanie zwrócony koszt zakupu - od 50 zł do 300 zł. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, uczestnik otrzyma SMS-y z kodami uprawniającymi do wypłaty wartości zwrotu z bankomatów Euronet oraz TF SKOK, które obsługują aplikację HalCash. Szczegóły promocji, oraz regulamin dostępne są na stronie: http://www.nikon.pl/promocje/.


Aby uzyskać zwrot kosztów zakupu, należy poprawnie wypełnić i podpisać kupon, znajdujący się w opakowaniach produktów objętych promocją oraz wysłać go na adres „Nairobia”, ul. Marconich 11 lok 10 , 02-954 Warszawa lub odwiedzając jeden z Mobilnych Punktów Obsługi. Informacje o terminach oraz miastach, które odwiedzi Mobilny Punkt Obsługi znajdują się na https://www.facebook.com/NikonPolska?fref=nf

Do wypełnionego kuponu należy dołączyć kopię paragonu lub faktury VAT dokumentującej zakup Produktu, potwierdzenie złożenia zamówienia w przypadku zakupów przez Internet oraz kopię karty gwarancyjnej dołączonej do zakupionego Produktu. Kupon promocyjny można również pobrać ze strony: http://www.nikon.pl/promocje/pdf/formularz_konkursowy.pdf.

Infolinia promocji: 666 080 543, czynna w dni robocze w godz. 9:00-17:00.