Nikon Imaging | Polska | Europa

Świat Nikona

Jestem promocją w te pędy

Jestem promocją w te pędy

Nikon Polska poinformował o rozpoczęciu akcji Cashback. Trwająca od od 1 kwietnia 2015 do 30 czerwca 2015 r. promocja obejmie lustrzanki Nikon, aparaty bezlusterkowe z wymienną optyką Nikon 1, aparaty kompaktowe COOLPIX oraz obiektywy Nikkor.

Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Nikon, w zależności od modelu, zostanie zwrócony koszt zakupu - od 80 zł brutto do 500 zł brutto. 

Aby uzyskać zwrot kosztów zakupu, należy poprawnie wypełnić i podpisać kupon, znajdujący się w opakowaniach produktów objętych promocją oraz wysłać go na adres: Walk Promotion Sp. z o.o., ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa, z dopiskiem „NIKON CASHBACK”.


W razie pytań, prosimy o kontakt - infolinia: 660 435 143 (czynna w dni robocze w godzinach 9-17), e-mail kontaktowy: nikoncashback@walk-group.com.

Do kuponu należy dołączyć kopię paragonu lub faktury VAT dokumentującej zakup Produktu, potwierdzenie złożenia zamówienia w przypadku zakupów przez Internet oraz kopię wypełnionej i podstemplowanej karty gwarancyjnej NIKON Polska (w języku polskim) dołączonej do zakupionego Produktu.Uczestnik powinien przesłać zgłoszenie w terminie do dnia 14 lipca 2015 r. (decyduje data stempla pocztowego).