Nikon Imaging | Polska | Europa

Świat Nikona

Biuletyn Nikon Polska, marzec 2012

Nikon Polska na XV Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2012

Nikon Polska weźmie udział w XV Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video, które rozpoczynają się już 29 marca br. w Łodzi. Na stoisku firmy pokazywane będą przełomowe aparaty Nikon 1, lustrzanki Nikon D4 oraz Nikon D800, najnowsze aparaty kompaktowe COOLPIX, obiektywy oraz sprzęt optyczny Nikon Sport Optics. Dla odwiedzających przygotowane zostały też konsultacje z ekspertami Akademii Nikona oraz sesje fotograficzne.

COOLPIX S6200 - laureat konkursu JOY TRENDY 2012

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że aparat kompaktowy Nikon COOLPIX S6200 zwyciężył w konkursie JOY TRENDY 2012 w kategorii Styl Życia. Nagrody magazynu JOY przyznawane są co roku najmodniejszym produktom sezonu w trzech kategoriach: Uroda, Moda i Styl Życia. W tegorocznej, piątej już edycji konkursu, nominowane były aż 24 produkty.

Rodzinny aparat COOLPIX S30 już w sprzedaży

Już 29 marca trafia do sprzedaży na polskim rynku zaprezentowany na początku lutego br. aparat kompaktowy COOLPIX S30. Model ten został zaprojektowany z myślą o całych rodzinach. Dzięki przejrzystemu menu i ergonomicznej obudowie aparatu wspaniałe zdjęcia i filmy z łatwością mogą zrobić osoby w każdym wieku - zarówno dzieci jak i seniorzy.

Nagrody dla sprzętu

Z przyjemnością informujemy, że magazyn Foto wytypował dwa produkty firmy Nikon - aparat D3X i lampę błyskową SB-910 - do grona najlepszych produktów 2011 roku. Ponadto rekomendację miesięcznika Foto otrzymał obiektyw AF-S Nikkor 14-24mm f/2,8G ED, a aparat COOLPIX AW100 w opinii magazynu Foto - Kurier zasłużył na ocenę "Bardzo dobry".

Szeroki Kadr pełen inspiracji

Szeroki Kadr w marcu przedstawia sylwetkę Anthony'ego Suau, amerykańskiego fotoreportera wielokrotnie nagradzanego w prestiżowych, międzynarodowych konkursach fotograficznych, a także wprowadza nowy cykl, w którym znani fotografowie ujawniają kulisy powstania swoich najciekawszych zdjęć.

Ile wiesz o fotografowaniu?

Twoja przygoda z fotografią zaczęła się niedawno? A może fotografujesz od dawna, ale nadal nie zawsze udaje Ci się osiągnąć zamierzony efekt? Sprawdź, ile wiesz o sztuce robienia zdjęć w specjalnym teście Akademii Nikona!

Ochrona wizerunku – wyzwanie dla fotografa

Masowa świadomość prawa do ochrony własnego wizerunku to z jednej strony zabezpieczenie interesów każdego z nas, z drugiej często wyzwanie dla fotografa.

Zmiana godzin pracy serwisu

Początek roku, poza zmianą siedziby Nikon Polska oraz Serwisu Technicznego, przyniósł również zmianę godzin pracy. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zapraszamy w poniedziałki w godz. 8:30-18:00, od wtorku do czwartku w godz. 8:30-16:30 oraz w piątki w godz. 10:00-16:30.

Nowy wygląd fanpage Nikon Polska

Już wkrótce fanpage Nikon Polska zyska zupełnie nowy wygląd, oparty na Osi Czasu. Wraz z nowym designem strony należy spodziewać się nowych, ciekawych funkcjonalności.

Czy wiecie, że…

Czy wiecie, że pierwszym popularnym Nikkorem o ogniskowej „naście" milimetrów był Nikkor 18/4? Obiektyw pojawił się na rynku w roku 1974 i aż do wycofania z produkcji, 8 lat później cieszył się sporą popularnością wśród fotografów architektury i przyrody.