23-11-2021

Nikon ogłasza oferty BLACK FRIDAY

Można oszczędzić do 2300 PLN na Nikonie Z 7 lub jego zestawach, 1400 PLN na Nikonie Z 6 lub jego zestawach i 930 PLN na Nikonie Z 50 lub jego zestawach

Nikon Europe ogłasza dziś oferty z okazji “Black Friday”. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić  na korpusach bezlusterkowców Nikon Z 7, Z 6 oraz Z 50, na zestawach zawierających te modele oraz na wybranych lornetkach.

Oszczędź 1 400 PLN na zestawie Z 6 Essential Movie

Zaawansowany podstawowy zestaw wideo dla niezależnego filmowca zawiera pełnoklatkowy bezlusterkowy korpus Nikon Z 6, adapter FTZ, Atomos Ninja V, klatkę na aparat SmallRig quick-release i różne akcesoria

Natychmiastowa promocja Nikona z okazji Black Friday jest idealną okazją dla entuzjastów fotografii, aby mniej wydać, a jednocześnie mieć natychmiast dostęp do nowego zestawu – bez konieczności pozakupowego ubiegania się o rabat.

Więcej światła z bezlusterkowcami i więcej sprzętu fotograficznego za mniej! Nie czekaj, bo zarówno stan magazynu, jak i dostępność ofert trwa tylko w ograniczonym czasie: od 23 do 29 listopada 2021 (włącznie).