Nikon Imaging | Polska | Europa

18-12-2017

Nowa promocja na lornetki Nikon

Nikon rozpoczyna akcję promocyjną pod hasłem„Rozświetl drogę do przygody z lornetką Nikon”. W jej ramach kupujący lornetki Nikona z serii Aculon i Action EX otrzymają w prezencie solidne i kompaktowe latarki LedLenser K1 lub Ledlenser P3. Promocja obejmuje produkty zakupione w dniach od 15 grudnia 2017 r. do 28 lutego 2018 r. Lista sprzętu objętego promocją znajduje się na stronie www.szerokikadr.pl/lornetki.

Aby skorzystać z promocji, po nabyciu wybranej lornetki należy poprawnie wypełnić kupon zgłoszeniowy i wysłać go razem z  paragonem lub fakturą, kartą gwarancyjną  na adres: Akademia Nikona, ul. Wysockiego 7, 15-126 Białystok z dopiskiem „Promocja Rozświetl drogę do przygody z lornetką Nikon” bądź skany wymaganych dokumentów na adres e-mail: lornetki@akademianikona.pl. Kupon zgłoszeniowy - jest dostępny do pobrania na stronie www.szerokikadr.pl/lornetki. Jeden uczestnik może wysłać maksymalnie 3 zgłoszenia i otrzymać maksymalnie 3 nagrody w promocji. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 marca 2018 r.

Wśród produktów objętych promocją znajdują się lornetki Action EX i kompaktowe lornetki Aculon. Seria Action EX to klasyczne modele, które dzięki wytrzymałej, wodoszczelnej konstrukcji i wysokiej jakości obrazu dają duże możliwości zastosowania: od turystyki, po obserwacje nieba.. Natomiast małe lornetki Aculon są idealne, jeśli chcemy je mieć zawsze w zasięgu ręki. Zmieszczą się w torebce, plecaku, kieszeni. Zapewnią dyskrecję i komfort obserwacji, a elegancki wygląd i szeroka gama kolorów umożliwi ich dostosowanie do kreacji wieczorowych. Lornetka ACULON może być też doskonałym prezentem dla ciekawego świata małego obserwatora. Do wybranej lornetki kupujący otrzymają kieszonkową latarkę z serii Ledlenser P3 wyróżniającą się bogatym wyposażeniem i silnym strumieniem światła (13 lumenów), lub miniaturową latarkę z serii Ledlenser K1, która oświetli przedmioty oddalone nawet o kilkanaście metrów.

Bogaty asortyment produktów objętych promocją oraz pełna treść regulaminu znajdują się na stronie: https://www.szerokikadr.pl/lornetki.