Nikon Imaging | Polska | Europa

25-07-2017

Prace nad lustrzanką cyfrową Nikon D850

Nikon z przyjemnością ogłasza prace nad przekroczeniem kolejnej granicy w projektowaniu pełnoklatkowej lustrzanki cyfrowej o wysokiej rozdzielczości, a zarazem dużej szybkości. Taki właśnie jest nadchodzący wielce oczekiwany model Nikon D850.

Nikon D850 będzie potężnym narzędziem w rękach tych, którzy nie chcą akceptować kompromisu i wybierać pomiędzy wyjątkową jakością obrazu a wszechstronnością. Należą do nich aspirujący I czynni fotografowie profesjonalni, czy też pasjonaci, którzy uwieczniają krajobraz, fotografują komercyjnie sport, mode, śluby, jak również twórcy materiałów multimedialnych.

Nikon D850 to następca D810, który zebrał niezwykle wysokie noty za ekstremalnie ostre i czyste obrazowanie oraz bogaty zakres tonalny. Nowa lustrzanka cyfrowa formatu FX został zaprojektowana z uwzględnieniem wielu nowych technologii, cech i ulepszeń wydajności, które wynikały wprost z kilkuletniego wsłuchwiania się w opinie użytkowników, chcących osiągnąć jak najlepsze rezultaty za pomocą swojego aparatu.

Nikon D850 przekroczy oczekiwania przeważającej części fotografów, którzy poszukują wysokiej rozdzielczości i dużej prędkości. Połączenie tych cech to kaliber zmian, jakiemu może sprostać jedynie Nikon uzupełniony optyką NIKKOR.

 

*Informacje co do daty wprowadzenia produktu na rynek zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.