12-10-2016

III edycja konkursu „Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru"!

Robisz zdjęcia i chcesz, aby ocenili je profesjonaliści? Chcesz pokazać swoje prace szerszej publiczności? Chcesz inspirować innych? A może po prostu pragniesz pokazać światu swoje umiejętności? Weź udział w konkursie i zostań Inspiracją Szerokiego Kadru! To już trzecia edycja naszego konkursu. Każdy może wziąć udział! 
Wystarczy przygotować portfolio, wypełnić formularz i odwiedzać stronę Szerokiego Kadru.  Sylwetki dziesięciu zwycięzców obecnej akcji będą publikowane cyklicznie w dziale Inspiracje przez cały listopad 2016. Poprzednie dwie edycje zgromadziły wielu uczestników, a ich prace pokazały, jak wiele fotograficznych talentów, kryje się w Polsce. Niektórym z nich Szeroki Kadr otworzył drzwi do międzynarodowych konkursów.

Aby się zgłosić, trzeba do 31 października przesłać na adres support@szerokikadr.pl:
1. Zestaw 8 zdjęć (szerokość zdjęcia to 800px, format JPG). Może to być mix prac bądź też pojedyncza historia. Do każdego zdjęcia można dołączyć tytuł i krótki opis.
2. Krótką notkę o autorze - podobną do tych, które znajdują się w w dziale Inspiracje.
3. Wypełniony kwestionariusz i portret autora(opcjonalnie). Wzór kwestionariusz i przykładowa inspiracja jest tutaj.
4. Umieszczoną w treści maila zgodę na wykorzystanie zdjęć w dziale Inspiracje oraz do promocji wpisu w mediach społecznościowych.
5. W treści maila należy podać również swój login bądź adres e-mail, używany do logowania się w serwisie (można także podać link do własnego profilu).