13-04-2017

Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru! Czwarta edycja konkursu dla miłośników fotografii

Robisz zdjęcia i chciałbyś pokazać swoje kadry szerszej publiczności? Chcesz inspirować innych? A może po prostu pragniesz pokazać światu swoje umiejętności? Weź udział w konkursie i zostań Inspiracją Szerokiego Kadru!

Wystartowała czwarta edycja prestiżowego konkursu fotograficznego, w którym może wziąć udział każdy fotograf, który chciałby pokazać się szerszej publiczności. Wystarczy przygotować portfolio, wypełnić formularz i odwiedzać stronę Szerokiego Kadru, gdzie cyklicznie, przez cały miesiąc maj w dziale Inspiracje, publikowane będą sylwetki zwycięzców. Poprzednie edycje konkursu “Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru” zgromadziły wielu uczestników, a ich prace pokazały jak wiele fotograficznych talentów kryje się w Polsce.

Aby zgłosić się do konkursu, do 26 kwietnia br. na adres support@szerokikadr.pl należy przesłać:

1) Zestaw 8 zdjęć (szerokość zdjęcia to 800px, format JPG). Może to być mix prac bądź też pojedyncza historia. Do każdego zdjęcia można dołączyć tytuł, ewentualnie krótki opis.
2) Krótką notkę o autorze - podobną do tych, które znajdują się w w dziale Inspiracje.
3) Wypełniony kwestionariusz i portret autora (opcjonalnie). Wzór kwestionariusz i przykładowa inspiracja dostępna na jest na stronie serwisu.
4) Umieszczoną w treści maila zgodę na wykorzystanie zdjęć w dziale Inspiracje oraz do promocji wpisu w mediach społecznościowych.
5) W treści maila należy podać również swój login bądź adres e-mail, używany do logowania się w serwisie (można także podać link do własnego profilu).

Już w maju zostaną pokazani faworyci redakcji, którzy prócz publikacji w serwisie  otrzymają gadżety Szerokiego Kadru.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie https://www.szerokikadr.pl/wydarzenia/zostan-inspiracja-szerokiego-kadru-2.