W poszukiwaniu kreatywności niech będzie światło

W tym roku społeczność Nikona połączyła swoje siły jako wspólnota fotografów żądnych wiedzy, wyzwań, tworzenia i chętnych do wzajemnego inspirowania się.
Zostaliśmy zasypani wspaniałymi odpowiedziami z całego świata pokazującymi talent, co wzmogło ogień naszej kreatywności.
Motywujecie nas i inspirujecie nadal, co nas skłania do ciągłego wzmacniania Waszej innowacyjności i dążenia do stawania się najlepszym z fotografów, jakim możecie być.

Czego doświadczasz i co teraz widzisz?
Podzielisz się swoją historią z nami?

ZAINSPIRUJ SIĘ I ROZWIŃ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Co dwa tygodnie będziemy się z Wami dzielić podpowiedziami od naszych ekspertów na temat zadań, które możecie zrealizować w domu.
Jak poprzednio, macie dwa tygodnie, aby użyć nowych umiejętności i zrobić zdjęcie na nowo zadany temat. Podzielcie się efektami z nami na Instagramie, Facebooku i Twitterze Nikona z użyciem hasztagu #CreateYourLight.

Temat # 19: Portret artystyczny z Delphine Diallo

W tym tygodniu w cyklu #CreateYourLight poznajemy portrety artystyczne z francusko-senegalską fotografką i artystką wizualną Delphine Diallo. Opowiadając historię każdego zdjęcia, Delphine wyjaśnia, dlaczego fotografia to o wiele więcej niż tylko zdjęcie. Wyjaśnia też dlaczego Nikon Z 7 II to idealny aparat do jej stylu fotografowania. Czy jesteś gotowy, aby spróbować swoich sił w portrecie artystycznym?

Udostępnij swoje zdjęcia używając #CreateYourLight i #shootingweddingphotography.

Najbardziej imponujące zdjęcia zostaną wybrane do naszej galerii.

Podpowiedzi od naszych ekspertów, które do realizacji tematu możesz wypróbowac w domu

ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

WIĘCEJ ŚWIATŁA, WIĘCEJ WYRAZU