Nikon Imaging | Polska | Europa

Moment uderzenia

Uwiecznianie momentu uderzenia za pomocą aparatu D500

Jak uwiecznić #MomentUderzenia? Firma Nikon, wspólnie z mistrzem mieszanych sztuk walki w dwóch wagach organizacji BAMMA Tomem „Fire Kidem” Duquesnoyem oraz fotografem sportowym Tomem Milesem, uwieczniła na zdjęciach momenty uderzenia, na tyle krótkie, że nie można ich dostrzec gołym okiem.

Zobacz, jak dzięki dużej prędkości przetwarzania i wysokiej czułości ISO aparat Nikon D500 poradził sobie z zarejestrowaniem niezwykle szybkich ciosów, które mistrz sztuk walki zadawał arbuzom, ciastom i dyniom.

Nikon D500 – moment uderzenia

Biografia Toma Milesa

Tom Miles to profesjonalny fotograf sportowy i portrecista. Wykonuje zdjęcia prasowe i reklamowe. Mieszka w Londynie. Fotografuje dla wielu czasopism o zasięgu ogólnokrajowym oraz dla klientów komercyjnych, np. The Telegraph, Men’s Health i Men’s Fitness. Szczególnie interesuje go sport i fitness, gdyż zapewniają mu ogromną różnorodność tematów i umożliwiają spotkania z inspirującymi ludźmi, takimi jak Paula Radcliffe, Rory Mcllroy czy Mo Farah, którym można przy okazji robić niezapomniane zdjęcia.
Tom wykładał również na ponad 30 uniwersytetach w Wielkiej Brytanii w ramach kursów brytyjskiej Akademii Nikona oraz na zlecenie Związku Fotografów.
www.tmphoto.co.uk / www.photosmudger.com

Biografia Toma Duquesnoya

Tom Duquesnoy, znany jako Fire Kid, to francuski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA). Urodził się 21 czerwca 1993 r. w Lens. Od 2013 roku zajmuje pierwsze miejsce w europejskim rankingu zawodników wagi piórkowej.

W Europie zwyciężył w rozgrywkach Belgium Beatdown i Killacam. Posiada również tytuły mistrza świata federacji BAMMA w wagach piórkowej i koguciej. Dwie pierwsze walki w rozgrywkach Killacam wygrał w zaledwie 35 sekund. Dzięki temu osiągnięciu dołączył do British Association of Mixed Martial Arts (BAMMA), największej brytyjskiej organizacji MMA.

Kampania „Moment uderzenia” firmy Nikon | Co masz w torbie fotograficznej?

Kampania „Moment uderzenia” firmy Nikon | Za kulisami