Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, czy też nagrywasz filmy, czerp inspirację z najnowszych trendów, porad i wskazówek dotyczących uwieczniania nieprzemijających wspomnień.

Look Deeper

Look Deeper

Wykonanie oryginalnego ujęcia popularnej atrakcji turystycznej może być prawdziwym wyzwaniem. Zobacz, jak fotograf Tomas Sentpetery skorzystał z obiektywów NIKKOR, aby spojrzeć głębiej i uchwycić europejskie atrakcje turystyczne z różnych perspektyw, przedstawiając zarówno to, co widoczne, jak i to, co ukryte.

Moda i mural

Moda i mural

Londyn to międzynarodowa stolica mody i tętniącego kolorami street artu. Co powstanie ze zderzenia tych dwóch światów?

Twarze świąt Bożego Narodzenia

Twarze świąt Bożego Narodzenia

Symbolem Bożego Narodzenia jest Święty Mikołaj, ale nad urzeczywistnieniem magii świąt pracuje przez cały rok naprawdę dużo ludzi.

Złudna gra linii

Złudna gra linii

Warszawa słynie ze zróżnicowanej architektury, która oddaje długą i barwną historię tego miasta. Spod obiektywu Maxa Leitnera, niemieckiego fotografa, wyszła efektowna seria zdjęć prezentujących architekturę w nietypowym ujęciu.

Przedzierając się przez chaos

Przedzierając się przez chaos

Od skąpanego w świetle neonów życia nocnego, poprzez zachwycającą miejską scenerię, po jedyną w swoim rodzaju symbiozę tradycji i nowoczesności – Tokio to znakomity cel dla podróżujących fotografów.

The Beauty of Rust – Piękno rdzy

The Beauty of Rust – Piękno rdzy

„The Beauty of Rust” (Piękno rdzy) autorstwa Alberto Ghizzi Panizzy ukazuje piękny kontrast pomiędzy bujną gęstwiną szwedzkiego lasu i pojazdami rdzewiejącymi na cmentarzysku pojazdów „Bilkyrkogĺrden Kyrkö Mosse” niedaleko dzielnicy Ryd w Linköping (Szwecja).

Dziadek do orzechów w ciemności

Dziadek do orzechów w ciemności

Firma Nikon zaprosiła Melissę Chapski i fotografa tanecznego Laurenta Liotardo do udziału w sesji zdjęciowej, która pozwoliła zaprezentować zalety, jakie Nikon D3400, nowa lustrzanka cyfrowa formatu DX, oferuje początkującym fotografom – m.in. łatwość wykonywania doskonałej jakości zdjęć i ich błyskawicznego udostępniania.

Moment uderzenia

Moment uderzenia

Jak uwiecznić #MomentUderzenia? Firma Nikon, wspólnie z mistrzem mieszanych sztuk walki w dwóch wagach organizacji BAMMA Tomem „Fire Kidem” Duquesnoyem oraz fotografem sportowym Tomem Milesem, uwieczniła na zdjęciach momenty uderzenia, na tyle krótkie, że nie można ich dostrzec gołym okiem.

Upiększyć codzienność

Upiększyć codzienność

Nikon pomaga fotografom rozwiązać problem związany z „vemödalen”, czyli frustracją spowodowaną chęcią uzyskania fantastycznego zdjęcia, które wyróżni się wśród tysięcy podobnych, istniejących już fotografii.