Serwis

Serwis

 

Gratulujemy trafnego wyboru oraz dziękujemy za okazane zaufanie.

 

Uprzejmie informujemy, że od dn. 1 stycznia 2014 r. ulegają zmianie godziny pracy serwisu. Nowe godziny to:
Pn. : 10:00 – 18:00
Wt. – Pt.: 08:30 – 16:30

 


Sprzęt firmy Nikon to symbol najwyższej światowej jakości. Został on zaprojektowany i wykonany przy użyciu najnowocześniejszych technologii przy wykorzystaniu ponad 90. letniego doświadczenia i tradycji firmy w dziedzinie fotografii.

Używanie produktów firmy Nikon zapewnia satysfakcję na wiele lat, jednakże w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu technicznego pozostajemy do Państwa dyspozycji oferując naszą pomoc gwarancyjną i pogwarancyjną.

 
 

Serwis został wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia, urządzenia diagnostyczne, sprzęt komputerowy, oprogramowania wymagane do napraw zarówno aparatów analogowych, cyfrowych, obiektywów, lamp błyskowych oraz skanerów. Zajmujemy się również naprawami lornetek i dalmierzy. W odpowiednim czasie zbudowany został profesjonalny magazyn części zamiennych, który jest systematycznie uzupełniany.

 

Użytkownik sprzętu Nikona zabezpieczony jest nie tylko w przypadku awarii czy wypadku, ale również przy normalnej eksploatacji związanej z okresowym czyszczeniem i konserwacja produktu.

 

W szczególnych przypadkach możliwa jest pomoc serwisu w miejscu wskazanym przez Klienta. Na usługi pogwarancyjne udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Sprzęt można dostarczyć do serwisu za pomocą firmy kurierskiej.

 

Fotografowie zawodowi maja specjalne przywileje w serwisie związane z czasem i konsultowanym terminem naprawy.